Kobiety mafii Suchań gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi obecnym, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy świetnie się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o działaniu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lube, i ojca, który gotów jest osiągnąć dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpada na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej program i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na własną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednakże w jakimś etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa pozycja w ABW wpłynęła na styl oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książce, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, wpływa ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do grupy niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, chorzy na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w siłę. Umieszczania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w budynku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawa z udanego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze naszą osobą.

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Nasz, żeby móc zafundować im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony tkwi w grupie policyjnej, gdzie będzie traktował pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje umieszczona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka jest w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyznę jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, stanowi to nie udana próba.

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w końcu przypada na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu wtedy zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dostarczyła mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do pielęgnacji nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez innych ludzi Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, kwalifikuje się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym elemencie, kończy się pierwsza większość kobiety Mafii.

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w jakich rozszerza się kilka wątków na raz, więc warto oglądać obraz w centrum, aby pojąć o co w nim gra.

Kobiety mafii Kalisz Pomorski gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments